מגשי פירות

מגשי פירות באירועי קייטרינג

באירועים מצומצמים, פרטיים או עיסקיים, נהוג להגיש מגשי פירות כחלק מהאירוע הכולל ולעתים אף כאוכל מרכזי המוגש למוזמנים.

מגשי הפירות ידועים ביופיים ובמבחר הפירות המוגשים בהם, עובדה המבטיחה לאורח תחושת רעננות, קלילות ויצירתיות וכך מגרה ונוגעת במוזמנים הן מהבחינה הויזואליות המרהיבה והן מפעילה את בלוטות הטעם ומספקת התענגות על אוכל בריא.

מה הייחוד של מגשי פירות

1. "ממתקים מהטבע" - בריאות עתירת סוכרים מהטבע שמוגשת למוזמנים.

2. הקפדה על ויזואליות – הצבעוניות הקיימת בפירות מאפשרת משחקים אינסופיים של הרכבה על גבי המגש כך שבסופו של תהליך אנו נגיש מיצג אומנותי, מגרה חושים, שימשוך את לב המוזמנים וישבה אותם.

3. מגשי פירות מבטיחים טריות ואיכות ללא פשרות - הפירות אינם מוחבאים מאחורי רטבים ותיבול ועל כן חייבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים ש איכות וטריות.

4. הרכבת מגשי הפירות דורשת עבודה מפרכת וחשיבה מוקפדת על הפרטים הקטנים ביותר כך שהמוצר הסופי יענה על כל דרישות הקולינריה והאסתטיקה הנדרשות.

5. הפירות המוגשים מגוונים ולעתים קרובות אף יוגשו פירות שאינם בנמצא בארצנו.

6. הרכבי המגשים הינה תורה בפני עצמה ומצריכה ידע בקולינריה בכל הקשור להרכב הטעם והפירות המתאימים לעמוד זה לצד זה מבחינת טעמים.

7. משלוחי מגשי פירות מקובלים במקומותינו והם יכולים להיות סיומת נפלאה לארוחה ביתית שבושלה על ידי המארח/ת בנפרד.

אנו מציעים את כל היתרונות המוצגים ועוד. תכנון, הרכבה וביצוע של מגשי הפירות ייעשו על ידי שפים מומחים אשר למדו תחום זה במיטב מסעדות היוקרה והקייטרינגים השונים בארץ ובעולם. השפים האחראיים על הרכבת המגשים עוברים הכשרות מידי תקופה על מנת להתעדכן ולשאוב רעיונות נוספים על מנת לספק ללקוח הקצה מוצר מוגמר יפיפה וטעים להפליא.


*מחירים לא כוללים מע"מ