קייטרינג חלבי לאירועים עסקיים – יוקרה ושפע על מגש אחד

שלום, נעים מאוד! אנו רוצים לספר לכם על שירות קייטרינג חלבי לאירועים עסקיים המפנק שלנו.

אז מי אתם?
משרד שצריך לתחילת השבוע הבא כיבוד מעולה לישיבת דירקטוריון?
משרד ממשלתי המארח משלחת חשובה מחו"ל ורוצה להציג להם בגאווה את הטעם הישראלי?
צוות סטרט-אפ צעיר ותזזיתי שרוצה לחגוג בכיף את המעבר מהמרתף בבית של ההורים למשרד החדש?
אירוע קוקטייל/השקה/פתיחה חגיגית?

מי שלא תהיו, אנחנו מניחים שאתם אנשים מקצועיים ואחראיים המכבדים את מקום העבודה שלהם ואת מי שמגיע אליו. אנחנו מניחים גם שאת האירועים הקשורים במקום זה אתם רוצים לציין בצורה הכי מרשימה שיש, שהטוב שיש לכם להציע ייקלט בעין, יורגש בחך, יוערך בלב.

מה כולל שירות קייטרינג חלבי לאירועים עסקיים שלנו?

קייטרינג חלבי לאירועים עסקייםאנחנו מקצועיים להפליא בהתאמת תפריט לפורום עסקי-מקצועי ובהגשתו בצורה המרשימה ביותר שיש. זוהי בתמצית כל התורה כולה, ואנחנו מיישמים אותה בצורה חסרת פשרות לכל מקום שאנחנו מגיעים. אם זה טוב לפיזיקאים הדגולים של מכון וייצמן, אם זה טוב לדיפלומטים של שגרירות איטליה, אם זה טוב למשלחות של משרד החקלאות, זה יכול לגמרי להיות טוב גם בשבילכם.

איזה מזל שדאגו לכם לכיסא משרדי נוח שבו אתם יכולים להתרווח עוד שתי דקות כדי להבין יחד איך המילים היפות האלה מיתרגמות למציאות של האירוע הבא שלכם-

התוכנית העסקית של קסרולה בנויה מחמישה שלבים

  • שלב ראשון- אתם מתקשרים אלינו עם תיאור כללי של האירוע, אנחנו בודקים זמינות ומעבירים לכם תוך זמן קצר את התפריטים שלנו, לבחירתכם.
  • שלב שני- אתם קוראים את התפריט שלנו, מסמנים עליו בהתלהבות את המנות שנראות לכם מתאימות, קולטים שסימנתם כמעט את כולו, מוחקים, מתייעצים עם הקולגות שלכם במשרד, שוב מסמנים, שולחים לנו במייל. אנחנו מקבלים. קולטים שסימנתם כמעט את כל התפריט. בסדר, זה סימן טוב.
  • שלב שלישי- אם מדובר באירוע מורכב במיוחד הדורש היערכות של המקום והתאמתו להגשה, אנחנו מגיעים אליכם לפגישה. נוכל באותה הזדמנות להתאים את התפריט, להוסיף מנות או להוריד רכיבים, נוכל גם להביא לכם טעימות. הן ממש טעימות, אגב, הטעימות. לגמרי בצדק אתם כבר לא יכולים לחכות לאירוע.
  • שלב רביעי- יום האירוע עצמו הגיע, אנחנו מגיעים בהרכב מלא, מביאים את הציוד המקצועי שלנו, כולל אם צריך את התנור שלנו, מתמקמים בלי להפריע ובלי ללכלך, מכינים את המנות להגשה לפי סדרן, הרבה מאד דברים נחתכים ומוכנים רק ברגע האחרון, כדי לא לאבד את הטעם הזה שאין בלתו של משהו ממש טרי שהוכן באופן הכי אישי. במהלך האירוע יוצאים להגשה במדים אלגנטיים וכשכל כלי ההגשה המהודרים שלנו ערוכים בסדר וביופי עילאי.
  • שלב חמישי- האורחים עוזבים בדמעות אושר, עסקאות פוטנציאליות נחתמות באוויר, אתם וכל מי שיזם את האירוע הזה מקבלים קידום ובונוס, ואנחנו משאירים את המקום כשהוא מסודר, נקי ומוכן ליום עבודה חדש.

קייטרינג קסרולה. כשאתה עושה את מה שאתה אוהב, אנשים ממש אוהבים את מה שאתה עושה.

קייטרינג חלבי לאירועים עסקיים – יוקרה ושפע על מגש אחד