קייטרינג חלבי כשר

בבואנו להפיק אירוע מצומצם, במקום אינטימי, אנו מחוייבים לחשוב על כל הפרטים הקטנים לעומק. ההשקעה הדרושה והאווירה המוקפדת יעברו ויחוו בקרב המוזמנים דרך מנות אוכל מיוחדות ועשירות, מנות פיוז'ן המבוססות על כל סוגי המטבחים הקלאסיים המוכרים לנו.

קייטרינג חלבי כשר

קייטרינג חלבי כשר

מהו קייטרינג חלבי כשר?

קייטרינג חלבי כשר מציע תפריט מגוון ועשיר בו ניתן למצוא דגי ים טריים לצד סלטים סופר טריים מלאי כל טוב, קישים מגוונים עתירי ירקות וטעמים, כל סוגי הפסטות לרבות ניוקי ורביולי מטובלים ברטבים מעניינים ומיוחדים וכל הטוב הזה מלווה במגוון לחמים מכל סוג אפשרי. לסיום מוגשים בקייטרינג החלבי מגוון בלתי נדלה של טארטים וקינוחים מעולמות שונים אשר יותירו את האורחים שלכם עם טעם מושלם וחווית אוכל עשיר, מגוון וטרי.

יתרונות הקייטרינג החלבי הכשר

1. היות והדגש עומד על מנות שאינן כבדות הרי ששימוש בחומרי הגלם המשובחים ביותר אותם ניתן לרכוש הינו חובה ומתבקש בכל אירוע מסוג זה.
2. חדשנות המנות – השפים מתמחים בהכנת מנות פיוז'ן על בסיס מנות קלאסיות מוכרות, זהו ייחודו של קייטרינג מסוג זה.
3. מנות קייטרינג חלבי כשר מתאימות לכל סוגי האכלנים הקיימים וכל אורח ימצא את המתאים לו במגוון המנות המוגשות: אנשים דתיים המקפידים בכשרות, טבעונים, צמחונים, קטוגניים וכו'.
4. רמת הגשה – היות והאירוע מצומצם ואינטימי כל מנה היוצאת אל המוזמנים מוקפדת עד לפרטים הקטנים ביותר.
5. קייטרינג חלבי כשר מתאים לאירועים עסקיים ופרטיים כאחד.
6. חשוב לציין כי קייטרניג חלבי כשר מחזיק ברשותו תעודת כשרות מוכרת שתהיה מקובלת ומוסכמת על פלגים שונים ביהדות ותענה על דרישות כל המוזמנים ללא קשר למידת אדיקותם.

יתרונות חברת קסורלה לקייטרינג חלבי כשר

1. אנו חברה הפועלת שנים רבות ובאמתחתינו אינספור מכתבי תודה והערכה מלקוחותינו הרבים.
2. ההקפדה חסרת הפשרות על טיב האוכל וטריותו ורמת הקייטרינג הגבוהה מבטיחה לנו עוד שנים רבות של פעילות.
3. גל, השף הראשי שלנו, עבד והתמחה במיטב מסעדות היוקרה וחברות הקייטרינג. הוא בקיא בכל הקשור לתחום הבישול והאפייה וממשיך ומשתלם כל הזמן על מנת להתעדכן ולחדש את התפריט על בסיס קבוע.
4. ארגון האירוע לפרטי פרטים מתבצע על ידי מורן, בעלת תואר שני במנהל עסקים, המבטיחה הקפדה על כל פרט ופרט ומנהלת את האירוע מתחילתו ועד סופו כך שהלקוח תמיד ירגיש שיש אל מי לפנות ועם מי לדבר.
5. כחלק מהשירות הכולל יתוכנן ויורכב התפריט המושלם בהתאם לרצון הלקוח ואופי האירוע והמוזמנים.
6. לחברת קסורלה יש תעודת כשרות מטעם רבנות רמה"ש.

אנו סמוכים ובטוחים שבחירה בקייטרינג חלבי כשר מבית קסורלה תספק לכם ולמוזמנים שלכם את החוויה המושלמת ותספק את מיטב הקולינריה שתתבטא בטעם משובח, איכות וטריות ללא פשרות.

קייטרינג חלבי כשר was last modified: יולי 3rd, 2018 by Gabriel Hagag
@ כלהזכויות שמורות לקסרולה - קייטרינג חלבי ומגשי אירוח
Made with in creotip.io