קייטרינג חלבי או בשרי הוא אחד מההחלטות שתקבלו, אבל מה עם השאר?

קייטרינג חלבי, כידוע, משלב סלטים, מני מאפה מגוונים, מנות אחרונות והפתעות נוספות. הוא נחשב קלאסי ואיכותי, אך מה חשוב לכם לזכור לברר בנושא, ומדוע תיאום הציפיות הוא חשוב? קבלו כמה עצות טובות לפני שתכניסו את היד לכיס ותוציאו את הארנק.

• תיאום ציפיות יעשה פלאים באירוע שלכם
• יוצא מהכלל בבחירת קייטרינג חלבי

בחרתם קייטרינג חלבי לחתונה? מצוין! מה צריך לשאול את בעל העסק?

אם מדובר בגן אירועים הכולל את כל הנדרש: קייטרינג , תקליטן, כוח עבודה (מלצרים), צלם וכדומה, הרי שהכול כלול במחיר. מה שנקרא: שילמתם ומי שאחראי – שידאג. אבל כדי שהחגיגה אכן תהיה מוצלחת כפי שאתם רוצים, חשוב שתבצעו תיאום ציפיות עד לפרט הקטן ביותר מול בעל העסק. זכרו כי מדובר במנהל אירוע האמור להעביר את המידע שלכם אל כלל המחלקות, כלומר, השף האחראי על הכנת קייטרינג חלבי כפי שאתם רוצים (בחירת מנות ובחירת הגשה, עיצוב מזנון בהתאמה למנות מבוגרים וילדים וכולי), הצלם, תקליטן והאחראי על צוות המלצרים. המלצה שלנו: בקשו מפגש עם כל אחד מהאחראים בפועל כדי לוודא ששום דבר לא ייפול בין הכיסאות באירוע שלכם. תיאום ציפיות חשוב ביותר להצלחת האירוע.

גם אם מדובר בבחירת קייטרינג חלבי, עדיין יהיו יוצאי דופן. מה לברר מול המטבח?

בחירת המנות מתבצעת בכל גן אירועים המכבד את עצמו לאחר "ערב טעימות". סבירות שתתבקשו לבחור מבין מבחר מנות רחב את המנות שמצאו חן בעיניכם, אך שימו לב: אל תשכחו את האורחים הרגישים ללקטוז ואת האורחים הטבעוניים שלכם. דאגו לכך שגם להם יהיה על מה להתענג במהלך האירוע, כי מה לעשות, לא רק הצבא צועד על קיבתו. השמחה היא מושלמת כאשר אתם יודעים בוודאות שכל אחד מהאורחים שלכם ייהנה במהלך האירוע שלכם, גם אם יש צורך לדאוג לתפריט ייחודי של קייטרינג חלבי.

קייטרינג חלבי או בשרי הוא אחד מההחלטות שתקבלו, אבל מה עם השאר? was last modified: דצמבר 4th, 2016 by Marina Mitrashov
@ כלהזכויות שמורות לקסרולה - קייטרינג חלבי ומגשי אירוח
Made with in creotip.io