קייטרינג בוטיק

קייטרינג בוטיק – הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל

ענף הקייטרינג מוכר כענף המספק שירותי הסעדה לאירועים מכל הסוגים, החל מהרצאות וכנסים, עבור בשירותי צילחות והגשה באירועים קטנים וכלה בפריסת עמדות מזון רבות באירועים פרטיים ועסקיים גדולים. היום, אנשים שמעוניינים לשדרג את רמת האוכל וההגשה באירוע שלהם, בוחרים בחברות קייטרינג בוטיק. מהי בדיוק המשמעות של קייטרינג כזה ובמה ייחודו לעומת השירותים האחרים? את התשובות לשאלות אלה ואחרות תוכלו למצוא במאמר שלפניכם.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

קייטרינג בוטיק - מגש פירותבאוכל, ממש כמו באירוע עצמו, הפרטים הקטנים הם שעושים את ההבדל ומייחדים אותו ממנות סטנדרטיות שכולם מכירים. כך למשל, אם ניקח מנת בשר פילה ונניח אותה על פירה – זו תהיה מנה שרגילים לפגוש במסעדה ובאירועים שונים. לעומת זאת, אם ניקח את אתה מנת בשר פילה ונניח אותה על פירה המשולב בערמונים – זו בהחלט תהיה מנה של קייטרינג בוטיק;

אם נגיש לאורחים מנת פתיחה של קבבונים בטחינה, סביר להניח שלא נחדש לאף אחד שום דבר. אבל אם נגיש אותם כשהם קטנים, מעוצבים ומוגשים על שיפוד לצד טחינה ירוקה בטעמים חזקים – אין ספק שלמנה המוכרת תהיה עדנה.

באותו אופן, אם נגיש את המזון בצלחות קטנות כשהוא מעוצב על גבי הצלחת עם טאץ' לא רק של שף איכותי אלא גם של מעצב אוכל מקצועי, המנה תהפוך מיד להיות מנה של קייטרינג בוטיק.

איך בוחרים קייטרינג בוטיק?

אין היום עדיין הרבה מאוד חברות קייטרינג המגדירות את שירותיהן כשירותי בוטיק. למרות זאת, לפני שבוחרים חברה שתספק את שירותי המזון באירוע שלכם, מומלץ מאוד לבדוק אם היא אכן עונה לפחות על רוב הפרמטרים הבאים:

  • חומרי גלם איכותיים – מה שהופך שירותי קייטרינג לבוטיק הוא גם הצילחות וגם ההגשה, אבל כל אלה לא יהיו שווים שום דבר אם לא ייעשה שימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד. חומרי הגלם הם-הם היסודות שעליהם נבנית כל התשתית של קייטרינג בוטיק, ולכן חשוב לבדוק שחברת הקייטרינג שאיתה בוחרים לעבוד, בוחרת את החומרים הללו בפינצטה.
  • המלצות – אם אתם יכולים לקבל המלצות על חברת קייטרינג שתהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח לפחות בכל מה שקשור לאוכל – זה מצוין. אחרי הכל, אין שום סיבה הגיונית שאנשים שאתם סומכים עליהם בעיניים עצומות ייהנו ואתם לא.
  • לוחות זמנים – כמובן שחשוב לבחור חברת קייטרינג בוטיק הפנויה לספק שירות בתאריך הרצוי לכם. כמו כן, חשוב מאוד לוודא כי אחראי השירות והמלצרים יגיעו לאירוע מספר שעות לפני הגעת האורחים, יסדרו את עמדות ההגשה ויכינו אותן להכנה ו/או להגשה של אוכל בוטיק.
  • מחיר – כמובן שגם מחיר הוא שיקול בבחירת קייטרינג בוטיק, אם כי חשוב לזכור כי בכל מה שנוגע לאוכל עדיף תמיד לשלם יותר ולקבל מנות, צילחות והגשה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

בחירת קייטרינג בוטיק על פי כל הפרמטרים שהוזכרו לעיל תאפשר לכם להיות בטוחים שהעמדות תהיינה מוכנות בזמן ושהאוכל יהיה טעים.

להתראות בשמחות!

קייטרינג בוטיק