פינגר פוד – הנאה מעוצבת

 

קייטרינג ביתי בסגנון בוטיק הולך וצובר תאוצה בקרב אוכלוסיות שונות וכיום כבר ניתן לראות יותר ויותר ערבי חברה ואירועים שונים הנחגגים בבית הפרטי או אפילו בוילה שכורה עם בריכה לצורך החגיגה הייחודית.

הצורך והביקוש ההולכים וגוברים להזמנת קייטרינג ייחודי הביא עימו סגנונות חדשים ומעניינים, מפתים ומקוריים, ההופכים כל אירוע לצבעוני ומעניין, תוך שהאורחים זוכים ליהנות מפיתוי קולינארי רב טעם וגוון, בשילוב חוויות חושניות אחרות כגון אפיון ייחודי של התאורה והתפאורה במקום, אופיו של האירוע שיכול לכלול ערבי שירה או הפעלות מרתקות ומעניינות, המשולבות באופיו של הקייטרינג ויוצרות יחדיו חוויה שלא תישכח.

אחד הסגנונות היותר פופולאריים לאחרונה הוא פינגר פוד על סוגיו השונים, המעניק לאירוע תחושה ייחודית, מקורית ויצירתית – בהתאם לציפיות המארחים. פינגר פוד איננו אלא דרך מקורית לארח ולהעניק לאורחים חופש תנועה עם המזון האיכותי, מבלי להזדקק לסכו"ם כלל. מנות הבוטיק המיוצרות על ידי חברות קייטרינג בעלות ניסיון רב שנים בתחום הופכות ליצירות אומנות קטנות ויפהפיות, נוחות לאחיזה ואכילה, תוך כדי שיחה או הליכה, אכילה בהפסקות או אפילו טעימה קטנה של כמה ביסים.

העיצוב מרהיב העין של פינגר פוד הופך אותו לזמין, כיפי ונוח לאחיזה, כך שברוב המקרים האורחים מוצאים עצמם מגלים עוד ועוד מטעמים, גם כשכבר היו בטוחים שניסו את הכל. פינגר פוד הוא מזון קליל ואלגנטי, הכולל פרלינים וקרקרים מעוצבים, מאפים מיניאטוריים ופירות בעיצוב קלאסי, מנות מוקטנות המאפשרות לאורחים לבחור כמה מנות שמתחשק להם, במקום להגביל את עצמם למנה זו או אחרת. פינגר פוד מאפשר לשפים לעצב את המנות בחופש מקסימאלי, ובעוד שמלצרים מסתובבים ומגישים לאורחים פינגר פודס מסוגים שונים האירוע יכול להתנהל כשורה כשהמנות מעניקות טעם והנאה.

פינגר פוד – הנאה מעוצבת was last modified: אוקטובר 31st, 2016 by admincass
@ כלהזכויות שמורות לקסרולה - קייטרינג חלבי ומגשי אירוח
Made with in creotip.io