','

'); } ?>

רק בריאות

קייטרינג חלבי קסרולה מפנק אתכם במנת בריאות אמיתית. הקינואה, או כמו שמכנים אותה: הזהב של האינקה, ידועה ביתרונותיה הבריאותיים. הקינואה מגיעה אלינו היישר מהמטבח הדרום אמריקאי ונחשבת כדגן, למרות שבמקורה היא זרע צמח הגדל בהרי האנדים. מנת – רק בריאות – משתלבת היטב במזנון קייטרינג צמחוני וחלבי, ומתאימה עבור מגשי אירוח לאירועים משפחתיים ולכנסים עסקיים.
הקינואה עשירה בחלבון איכותי, בסיבים תזונתיים ובמינרלים, ואינה מכילה גלוטן. את החגיגה הבריאותית משלימות העדשים השחורות העשירות בטעמן, יוצרות מרקם ייחודי למנה ומכילות חלבון צמחי, מינרלים, ויטמינים וסיבים תזונתיים.
מוזמנים למנה עשירה באנרגיה, צבעונית ורעננה, המציעה משחק טעמים צוהל שנוצר באמצעות חמוציות מתוקות-חמצמצות, בטטה וגזר עדינים במתיקותם, כוסברה המתווספת במשורה ומספקת טוויסט מעניין לטעם המנה, פטרוזיליה וטאצ', כמעט בלתי מורגש אך משפיע, של לימון המוסיף רעננות ללא מילים למנה. על כל אלה מנצחים שקדים לבנים קלופים המוסיפים קראנצ'יות שובבה.

קינואה מעודנת בליווי חמוציות, עדשים שחורות, קוביות בטטה, רצועות גזר ,פרוסות שקדים קלופים, כוסברה, פטרוזיליה ורמז של לימון
רק בריאות