','

'); } ?>

קאנאפס

הריח של מאפה בצק שמרים, כאשר הוא כבר שחום ומוכן ליציאה מהתנור, הוא אחד הריחות המפנקים ביותר שיש במטבח. קייטרינג חלבי קסרולה מזמין אתכם לחוויה בלעדית של פחזניות מפנקות. הקנאפס הוא מאפה שמרים נימוח ורך שמוגש לכם במנות "ביסים" נוחות לאכילה, ולכן מתאים לכל אירוע, משפחתי ועסקי. מנת הקנאפס הינה מנה מרשימה ביופייה , אסתטית למראה ועשירה בטעמה. היא מורכבת ולכן דורשת דיוק וריכוז בהכנתה, אבל היא שווה כל רגע במטבח.
הפחזנית חלולה ורק ממתינה למילוי המענג והמופלא בטעמו. מגשי אירוח קנאפס מציעים מגוון מילויים על כל מגש: מוס טונה איכותי במרקם חלק ונימוח, ממרח העשוי מפטריות הכמהין הייחודיות בליווי שמנת חמוצה, שמנת וסלמון, הדג המועדף ביותר בקרב הישראלים, גבינת עזים ופלפלים קלויים משובחים בטעמם, ממרח גוואקמולי הייחודי למטבח שלנו ומכיל שום, מיץ לימון, בצל וכמה תבלינים סודיים… והכול מונח בתוך הפחזנית המלוחה. מילוי נוסף, דובדבן המאפים של קייטרינג צמחוני קסרולה, הוא מילוי קרם חציל פרמג'אנו: הפינוק האמיתי שלנו- חציל שרוף, טחון היטב בשמן זית בתוספת שום, פלפל ומלח, ומעליו מתפנקת גבינת פרמג'אנו.

"ביסים" מבצק שמרים רך ונימוח ,פחזניות מלוחות מעולות בתוכם- מוס טונה, מיקס פטריות עם כמהין ופרמג׳ינו, שמנת עם סלמון, גבינת עיזים ופלפלים קלויים, ממרח אבוקדו בליווי עירית
קאנאפס