','

'); } ?>

פרמיג'ניות

מיני פחזניות על בסיס פרמיג'נו רג'אנו מילויים:
סלט טונה עם בצל סגול, שמיר וזיתי קלמטה ממרח פרומעז ופלפלים קלויים אדומים סלט ביצים עם בצל מקורמל ועשבי תיבול
אנחנו אוהבים את הפחזניות כי הן מאפשרות לנו לפנק אתכם בשלל טעמים הארוזים במעטפת נוחה לאכילה. אצלנו בקייטרינג קסרולה מקפידים על הכנת פחזניות אסתטיות מחומרי גלם איכותיים. חשובה לנו הטריות, ולכן אנחנו מכינים את המנות סמוך למועד ההגשה. הפחזנית מיוצרת מבצק רבוך המוזלף על גבי התבנית וקדימה לתנור אבל לפי הוראות ההכנה אחרת היא לא תקבל את הנפח הרצוי או את הצבע הזהוב המשגע שלה. בצק הפחזניות שלנו מבוסס על "גבינת הזהב" של איטליה, גבינת הפרמיג'נו רג'אנו, מלכת הגבינות המתאפיינת בטעם עז ונוכח.
מגש הפרמיג'ניות שלנו מכבד כל מזנון קייטרינג חלבי וחגיגה צמחונית במנה טעימה המשלבת טעמים מפנקים. פחזניות הטונה ממולאות בסלט טונה טרי, ויחד עם הבצל הסגול, השמיר וזיתי הקלמטה המשובחים מייצר חגיגה חצופה בפה; פחזניות הפרומעז המצוינות ממולאות בגבינת חלב עיזים איכותית וטרייה בתוספת פלפלים קלויים אדומים המוסיפים טעם מתקתק עדין במיוחד; ואחרונה חביבה היא פחזנית סלט הביצים המתפנקת בבצל מקורמל מתקתק ובמקבץ עשבי תיבול, מה שגורם לה להרגיש טיפה מוצלחת יותר מהאחרות, אבל אצלנו, כולן מעולות, כולן מצוינות וכולן טריות וממתינות רק לכם.

מיני פחזניות על בסיס פרמיג'נו רג'אנו מילויים: סלט טונה עם בצל סגול, שמיר וזיתי קלמטה. ממרח פרומעז ופלפלים קלויים סלט ביצים עם בצל מקורמל ועשבי תיבול
1) סלט טונה עם בצל סגול, שמיר וזיתי קלמטה.
2) ממרח פרומעז ופלפלים קלויים אדומים
3) סלט ביצים עם בצל מקורמל ועשבי תיבול
פרמיג'ניות