','

'); } ?>

על הלחם לבדו

רבי מנחם מנדל מקוצק אמר: "האהבה אינה לחם, אך היא היין שבחיים". קסרולה, קייטרינג חלבי/צמחוני, מגיש לכם את עילית הקמח, מגוון לחמים האפויים ממיטב חומרי הגלם של ארצנו. הלחם רך, אוורירי או דחוס, מהווה בסיס, שורש, הווית חיים. הלחמים שלנו מוגשים לאורחים שלכם, בין אם מדובר באירוע עסקי או באירוע משפחתי, בתוספת זיתים, דגנים או עגבניות מיובשות לבחירתכם.
לחם שיפון מלא 70% שיפון של קסרולה עשוי מגרעיני שיפון הנטחנים בשלמותם. קמח השיפון מכיל סיבים תזונתיים, מנגן, נוגדי חמצון, מגנזיום וויטמינים מקבוצת B. טעמו חמצמץ והוא דחוס יותר מלחם קמח חיטה.
לחם קמח מלא שלנו עשוי מכל מרכיבי הגרעין הנטחן בשלמותו. קמח מלא עשיר במינרלים, בוויטמינים ובסיבים תזונתיים ונחשב משביע מאוד. הוא דחוס פחות מלחם שיפון, אך עדיין נחשב בעל מרקם צפוף.
לחם קמח לבן של מגשי אירוח קסרולה הינו אוורירי יותר משאר סוגי הלחמים, הוא רך ומפנק בטעמו ובמרקמו, ומספק הנאה מושלמת לצד כל ארוחה. ניתן להזמין את כל סוגי הלחמים בסלסילה אחת.

סלסלת לחמים בעבודת יד עשויות ממחמצות טריות - שיפון/קמח מלא/לבן עם מגוון תוספות זיתים, דגנים, עגבניות מיובשות. מגיע בליווי מטבלים
על הלחם לבדו