','

'); } ?>

מיקס כריכונים

מגשי אירוח של קסרולה מפנקים כל אירוע, משפחתי ועסקי, בכריכונים טריים, צבעוניים וטעימים העשויים מלחמניות באפייה ביתית. כל מגש מוכן וערוך לאורחי האירוע, והכריכונים מוגשים בצורה אסתטית ומזמינה לנגיסה. הסוד הגדול של כריכוני קסרולה, קייטרינג חלבי/צמחוני, הוא הלחמניות הטריות שנאפות במקום, ממש לקראת האירוע. הניחוח והטעם של חומרי הגלם האיכותיים המלווים כל לחמנייה, מייצרים מנה מושלמת. הכריכונים נוחים לאכילה, טעימים ומזינים. ניתן להזמין מגשי אירוח שבהם מגוון כריכונים העשויים מלחמניות קמח מלא ומלחמניות קמח שיפון.
לחמניות כריכוני קסרולה העשויות מקמח שיפון, הינן דחוסות במרקמן ומאופיינות בטעם חמצמץ, ולחמניות העשויות מקמח מלא, הינן אווריריות יותר, אך עדיין מורגשת דחיסותן כיאה לקמח המלא האיכותי. הלחמניות נאפות בצורות שונות, מה שמקנה לכל מגש כריכונים פרזנטציה ייחודית ומרשימה (כל ממרח מוגש בצורה שונה). לבחירתכם: שמנת וסלמון, מוס טונה, פרוסות של גבינה מלוחה בליווי חציל קלוי ועגבנייה או ממרח גוואקמולי, הייחודי למטבח הקייטרינג, ללא פלפל חריף.

מגוון כריכונים אישיים באפייה ביתית ובמבחר תוספות טריות ומשובחות: מוס טונה, מוצרלה-פסטו וגוואקמולי *ניתן להזמין כריכונים מקמח מלא
מיקס כריכונים