מגשי אירוח חלבי – מידע חשוב שיש לדעת

קלילות אלגנטית ומראה צבעוני ואסתטי מאפיינים את מטעמי הקייטרינג החלבי. מגשי אירוח חלבי מהווים את המילה אחרונה בתחום האירוח האקסקלוסיבי. מבחר עצום של טעמים וניחוחות מוגש בתפזורת עיצובית יפהפייה לעיניי האורחים. אירוח קלאסי, מפנק וטעים.

אירוח חלבי מאז ועד היום

ההיסטוריה של העם היהודי אינה מותירה את החלב ומוצריו לרגע אחד במנוחה. מעדנים רבים מבוססים על החלב ועל מוצרי הגבינה החל מהמנות הראשונות וכלה באחרונות. נוספים לתפריט החלבי שפע הירקות בהם בורכה ארצנו ורשת גדושה בדגה ממים מתוקים ומלוחים. אכן מגוון עשיר. קייטרינג חלבי נחשב אקסקלוסיבי במיוחד בשל משחק הטעמים הרחב שהוא מאפשר. אלגנטיות של טעמים המשתלבת במשחק הצבעוני של ירקות השדה. מאכלי העדות בארץ וחג השבועות שנחוג כל שנה מספקים השראה בלתי נדלית ליצירת מגוון עצום של מגשי אירוח חלבי: התפריט מגוון ומאפשר גמישות בבחירת המנות. לרשות החוגגים עומדים מגשי דגים מתובלים, מאפים בעלי ניחוח מפתה, פשטידות אפויות ייחודיות, סלטים בשלל גוונים וקינוחים לאוהבי המתוק.

מדוע דווקא מגשי אירוח חלבי?

מגשי אירוח חלבי ניתנים לשינוע במהירות ובנוחות לכל אזור ברחבי הארץ ולכל מקום. מגשי האירוח מומלצים למגזר הציבורי, העסקי והפרטי: אירועי חברה, ישיבות צוות, השקת מוצר/ספר/עסק חדש, סדנאות למידה, כנסים, ימי עיון, הפעלת צוותים בחיק הטבע, מסיבות חברה סגורות, ציוני זמן חשובים, משימות בשטח, ימי הולדת, שבת חתן, בר/בת מצווה לילדי הכיתה, עלייה בדרגה, מסיבת הפתעה, חינה, חתונה משפחתית, פיקניק, מסיבת רווקים/רווקות ועוד. נוח וקל מאוד לבנות אירוע מלא ועשיר המבוסס על מגשי אירוע חלבי. מגשי האירוח של קייטרינג חלבי כשרים ומספקים תשובה אולטימטיבית גם לטבעוניים ולצמחוניים. ניתן להיעזר גם בשירותי אספקת ציוד כולל הצללה וצוות מלצרים מקצועי שילווה את האירוע בהתאם לבחירה.

מגשי אירוח חלבי – מידע חשוב שיש לדעת was last modified: אוקטובר 31st, 2016 by admincass
@ כלהזכויות שמורות לקסרולה - קייטרינג חלבי ומגשי אירוח
Made with in creotip.io