מגשי אירוח חלביים לשבועות

שבועות הוא אחד החגים החשובים ביותר ביהדות – ולא בכדי. מדובר באחד משלושת הרגלים, החג אשר בו ניתנה התורה למשה במעמד הר סיני, על מנת שיעבירה לעם ישראל. הצבע הלבן והחלב הם היום אחד מסימני ההיכר של החג, וכששואלים ילדים מה עושים בחג השבועות, רובם ככולם עונים: "אוכלים מוצרי חלב". אז למה, בעצם, אוכלים מזונות חלביים בחג ואיך מגשי אירוח חלביים לשבועות יכולים להקל עליכם את המפגש המשפחתי – במאמר זה תוכלו למצוא את התשובות לשאלות אלה ואחרות.

למה אוכלים מוצרי חלב בשבועות?

מגשי אירוח חלביים לשבועותהתשובה הראשונה והעיקרית לשאלה זו היא העובדה שבמעמד הר סיני קיבל העם את התורה, בה נכללו גם דיני הכשרת כלי האוכל. מכיוון שעד אז לא נהגו בני ישראל על פי דינים אלה, הרי שבאחת הפכו הכלים שלהם לכלים לא כשרים. הדבר היחיד שיכולים היו בני ישראל לעשות במצב כזה הוא לאכול מוצרי חלב, אשר אין צורך להכשיר (מעמד הר סיני חל בשבת ולכן לא היה באפשרות בני ישראל להכשיר את הכלים). לשאלה זאת יש תשובות נוספות, כגון העובדה שהתורה עצמה נמשלת לחלב ("דבש וחלב תחת לשונך" – שיר השירים ד, יא') או העובדה שהגימטריה של המילה "חלב" היא 40 – כמספר הימים בהם שהה משה על הר סיני ואחרות.

איך הופכים את האירוח בחג להרבה יותר פשוט?

ארוחת חג השבועות היא אחת מארוחות החגים המועדפות על הישראלים. העובדה שאפשר להגיש מגוון עצום של מנות שונות בשילוב העובדה שלא צריך להסתפק בקינוחי פרווה, הופכת אותה למבוקשת מאוד. גם העובדה שהצבע הלבן השולט בחג זה מעצימה את החגיגיות, והרבה מאוד ממשפחות ישראל של היום נפגשות בערב החג וחוגגות בארוחות חלביות. אם השנה אתם צריכים לארח, אתם יכולים לבחור באפשרות של הזמנת מגשי אירוח חלביים לשבועות מאחת מחברות הקייטרינג המתמחות במזונות חלביים. אם תעשו כן ותבחרו נכון, אתם והמוזמנים שלכם תוכלו ליהנות משולחן חגיגי ועשיר במיוחד, שיכלול מגשי אירוח שעל כל אחד מהם מונחת מנה שבחרתם מהתפריט על פי העדפותיכם האישיות.

מה כוללים מגשי אירוח חלביים לשבועות?

מגשי אירוח אלה כוללים מגוון מאכלים חלביים שמשאירים טעם של עוד: כריכים, מאפים מלוחים, קישים, פשטידות, לזניה, לביבות, פסטות, סלטים, דגים, לחמים מסוגים שונים וכמובן – שלל קינוחים שלגמרי יכולים להיות חלביים!

התוצאה: האורחים שלכם נהנים ממבחר גדול ביותר של מנות ויכולים לטעום מכולן בזכות ההגשה המאפיינת מגשי אירוח חלביים לשבועות – מנות קטנות ומעוצבות.

חג שבועות שמח ונתראה בשמחות!

 

 

 

מגשי אירוח חלביים לשבועות was last modified: מאי 23rd, 2018 by Gabriel Hagag
@ כלהזכויות שמורות לקסרולה - קייטרינג חלבי ומגשי אירוח
Made with in creotip.io