דגשים לבחירת מגשי אירוח לאירועים להצלחה בטוחה

מגשי אירוח לאירועים הם חלק בלתי נפרד מרשימת ה-MUST שלכם. בין אם בחרתם קייטרינג חלבי או בשרי, בין אם מדובר בהגשה לשולחן או במזנון רחב, עדיין, בחלק הראשון של האירוע תרצו לפנק את האורחים במשהו קטן עד שכולם יגיעו, עד שכולם ייכנסו לאווירה. מה חשוב שתבררו רגע לפני שתחתמו על חוזה בגן אירועים?

מגשי אירוח לאירועים זה גם עניין מתמטי

תבינו. זה לא רק מה שתגישו, אלא גם כמה תגישו. כל בית עסק מפריש מספר מלצרים מסוים לשלב ה"מנגלינג", השלב הראשון של האירוע, בהתאם למספר האורחים. מגשי אירוח לאירועים חייבים להיות נגישים לכל האורחים ולייצר תחושת שפע, כלומר, אף אחד לא צריך לרדוף אחרי המלצר כדי להתכבד. חשוב מאוד שתבררו כמה מלצרים עתידים להיות מופרשים לטובת הפתיחה. מלצר על כל 15 מוזמנים בשלב הזה הוא יחס טוב.

בואו נחשוב יחד מה זה מגשי אירוח לאירועים איכותיים באמת

 

מה בסך הכול יש לכם להכין לקראת האירוע?

• לסגור על תקליטן, צלם, מעצב שיער, איפור, הזמנות, טבעות וסבירות ששכחנו עוד כמה דברים בדרך
• לבחור את הרב, השיר לחופה וסגנון השירים לאירוע. מה עם הבר? לא שכחתם, נכון?
• להגיע לאולם ל"ערב טעימות". לבחור תפריט ולדבר על ה"סרביס" בפועל. כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם מגשי אירוח לאירועים

עצה "עם טעם" לבחירת מגשי אירוח לאירועים

מגוון הוא עניין יחסי, אבל עדיין, כמה שיותר אפשרויות בחירה מעידות על שפע, ושפע מתורגם להצלחת אירוע אצל כל אחד מאתנו. נרצה שהאורחים שלנו יהיו מרוצים (איך לא?). בשלב ה"מנגלינג" מומלצים מגשי אירוח לאירועים המציעים מגוון רחב מהסיבה הפשוטה: לא ניתן יהיה לרצות את כולם בשלב המזנון או ההגשה לשולחנות מאוחר יותר. ככה זה. שפע בחירות בשלב הראשון של האירוע מאפשר לכל אחד למצוא משהו שהוא אוהב לאכול. המתכון המנצח לאירוע מושלם הוא פתיחה חגיגית ועשירה עם מגשי אירוח לאירועים.

דגשים לבחירת מגשי אירוח לאירועים להצלחה בטוחה was last modified: דצמבר 4th, 2016 by Marina Mitrashov
@ כלהזכויות שמורות לקסרולה - קייטרינג חלבי ומגשי אירוח
Made with in creotip.io