אירוע קל ומושלם עם מגשי אירוח מוכנים

ארגון אירוע במסגרת העבודה, במסגרת המשפחה או בכל מסגרת אחרת היא משימה לא קלה גם לאלו מאיתנו שנחשבים תמיד לחיות המסיבה. בין שלל המטלות שמונחות על כתפי המארגנים, מוטלת משימת החיפוש אחר הכיבוד המושלם.

בשנים האחרונות הפך השימוש בחברות המתמחות ביצירת מגשי אירוח לאירועים לשכיח במיוחד וכך גם גדל ההצע של סוגי המזונות והמאכלים שמוגשים בצורה זו. היום ניתן למצוא מגשי אירוח שמציעים אוכל ממטבח מסוים – למשל אוכל יפני – בדמות הסושי ושאר המאכלים הסובבים אותו, צרפתי – מפטיפורים וקינוחים מושקעים ועד לגבינות איכותיות, איטלקי – מלחמים כמו פוקאצ'ה וממרחי זיתים ועגבניות או ספרדי – מאזטים שונים במגוון טעמים וסוגים. בנוסף, ניתן למצוא מגשים ייעודיים לחגים מסוימים – למשל סופגניות מיני בחנוכה או מאכלי גבינה בשבועות.

אילו מגשי אירוח נבחר לאיזה אירוע?

מגוון מגשי אירוח שמציעות חברות קייטרינג ומזון המתמחות במנות קטנות, הוא גדול וממשיך לגדול ולהתפתח מרגע לרגע. הסוד הוא לדעת אילו מגשים לבחור לאיזה סוג אירוע ולסוג המשתתפים. כאשר מדובר למשל באירוע בו יושבים סביב שולחנות, מגשי אירוח יכולים להיות מגוונים יותר ולכלול גם מנות מלוחות וגם מתוקות גדולות יותר, כך שניתן לבחור מתוך המגש ולהתיישב ולאכול.

מסיבות קוקטייל, כנסים והרצאות שיש בהם קבלות פנים עם כיבוד או אפילו ימי הולדת ומסיבות אחרות יכולים לכלול מגשי אירוח מלוחים ומתוקים שאת תכולתם אפשר לקחת עם מפית או על כף היד כאוכל אצבעות. אפשרות זו מתאימה במיוחד לאירועים מסוג זה שבהם אנשים מסתובבים ממקום למקום, משוחחים זה עם זה, לוגמים יין בעמידה ורוצים לאכול משהו קטן ולא מחייב.

כאשר מדובר באירוע בעבודה – למשל הרמת כוסית בראש השנה או בחג אחר, ניתן לבחור מתוך מגשי אירוח רבים נושא מסוים – למשל כריכים קטנים אם האירוע מתקיים במהלך שעת הצהריים בעבודה או קינוחים אם מדובר בשעות אחר הצהריים לצד הקפה. המגוון הרחב מאפשר לנו להתאים את מגשי האירוח לכל צורך ולכל סוג של אירוע.

טועמים ובוחרים

לפני שאנחנו מחליטים אלו מגשי אירוח להזמין לאירוע שלנו, כדאי לנו להתנסות ולטעום כמה מאכלים של כמה חברות ולבדוק מה מדבר אלינו וערב לנו. במסגרת טעימות אלו כדאי לנו לחשוב גם על האורחים בכל אירוע – האם האוכל שנבחר מדבר אליהם (למשל כאשר מדובר באוכל מתובל מאד או לחילופין רק מנות מתוקות), האם האוכל הוא חד גוני או מגוון ומאפשר לכל אחד למצוא משהו לנשנש בזמן האירוע. בנוסף, כדאי להתייחס גם לעיצוב המגשים ולדרך בה הם משתלבים במראה האירוע.

אירוע קל ומושלם עם מגשי אירוח מוכנים was last modified: אוקטובר 26th, 2016 by admincass
@ כלהזכויות שמורות לקסרולה - קייטרינג חלבי ומגשי אירוח
Made with in creotip.io