אירועים

קייטרינג קסרולה מציע מגוון רחב של מנות מהמטבח החלבי לאירועים פרטיים ואירועים עסקיים – גדולים וקטנים כאחד. אנחנו מציעים מנות גורמה מושקעות וטעימות המגיעות עד הבית במגשי אירוח יפים ומעוצבים. בנוסף, אנחנו מציעים שירות יוקרתי של הקמת דוכני מזון איכותיים בשטח האירוע עם מגוון מנות מהמטבח החלבי האיכותי שלנו.

השפים שלנו דואגים להוסיף מדי חודש לתפריט מגוון מנות איכותיות ויצירתיות שמתווספות למגוון הקישים, המרקים, הכריכים, המאפים המיוחדים, הסלטים והקינוחים המושקעים שלנו – מהם ניתן להנות גם באירועים פרטיים כמו ימי הולדת, ימי נישואין, ברית ועוד וגם באירועים עסקיים כמו השקות, כנסים ואסיפות מקצועיות. המנות מוכנות ומוגשות תוך הקפדה על איכות חומרי הגלם, הטריות והפרזנטציה.

Fotor120518128_1

קייטרינג חלבי לאירועים פרטיים

אנחנו בקסרולה מציעים קייטרינג לאירועים קטנים ופרטיים – מימי הולדת ועד למסיבות רווקים ורווקות. אנחנו מזמינים אתכם לטעום ממגוון מנות השף החלביות של קסרולה ולבנות תפריט מושלם שמותאם במיוחד עבורכם. המנות מגיעות כ-finger food נוח למסיבות במגשי אירוח יפיפיים. בנוסף, אנחנו מציעים גם ארגון אירוע מא' ועד ת' עם מלצרים וברמנים שיגיעו למקום האירוע ויגישו לאורחים את המנות – הן בדוכני מזון מעוצבים והן בעזרת המלצרים המיומנים, הכל על טהרת המטבח החלבי.

קייטרינג חלבי לאירועים עסקיים

קייטרינג קסרולה הוא גם קייטרינג לאירועים עסקיים כמו אירועי קוקטייל, השקות וכנסים. אנחנו מציעים לכם לבחור מתוך מגוון המנות בתפריט שלנו שמוצעות כמנות Finger Food המתאימות לאירועים רשמיים. המנות מוגשות במגשי אירוח או באמצעות צוות המלצרים שלנו, לפי הזמנת הלקוח. כל המנות מתבססות על מטבח חלבי וניתן לבחור בין מבחר מאפים, כריכונים, קישים, סלטים, קינוחים מושקעים ועוד אינספור מנות שמשתנות ומתחלפות לפי עונות השנה והחומרים האיכותיים של העונה.

אירועים