קייטרינג חלבי לאירועים פרטיים

קסרולה- בשביל מי שמבין בתפריט חלבי מצוין

אירועים פרטיים מוצלחים נמדדים גם, ולפעמים במיוחד, באיכות המנות המוגשות בהם. העין האנושית היא חמדנית מטבעה, ומתפתה מאליה אל היפה, הטרי והמשובח. גם אם הגענו לאירוע הכי אישי ומרגש ונקודת-ציון-בחיים מבחינתנו, מתישהו, איכשהו, משהו בנו יימשך לאמוד את המראה – ובהמשך גם את הטעם – של התקרובת המוצעת. אנו מאמינים בכל ליבנו כי המטבח החלבי מציע אנינות טעם ייחודית ומענגת שלא רק שהיא משביעה ובריאה יותר מכל אלטרנטיבה אחרת, אלא היא גם אלגנטית וחגיגית פי כמה. ברוכים הבאים לקסרולה.

קסרולה תופסת לאט ובטוח את מקומה הראוי בין חברות הקייטרינג הטובות בישראל. מעטות מהן מתמקדות כמוה בקייטרינג חלבי, ומעטות אף יותר אלו שעומדות על תפריט כה מגוון ועדכני כמו זה שלה.

אם אתם קצת יודעים לבשל ייתכן שחשבתם לרגע להפשיל שרוולים ולהיכנס אל המטבח בעצמכם לכבוד האירוע. בלי להיות ציניים, אנחנו מציעים לכם שלא לסכן את האירוע השמח שלכם ולהחליפו באירוע קרדיולוגי… ולא, באמת שאין לנו שום ספק ביכולותיכם, נהפוך הוא, היינו אפילו שמחים לעזרה מכם, ואנחנו הכי אוהבים כשהלקוחות שלנו מבינים בגסטרונומיה ויודעים להסביר לנו במדויק איך הם רוצים את הכול. אבל אנחנו לא מוצאים שום סיבה הגיונית למה לכם להוציא סכומים אגדתיים על קניות בסופר ובשוק (אין שום שוק זול במרכז הארץ, בעיקר מאז שהשוק הסיטונאי עבר מתל אביב לראשון לציון ומחיריו האמירו על חשבון הלקוח הפרטי הסופי), לבשל ולאפות במשך שעות ארוכות ומפרכות, להוציא כספים רבים על כלי הגשה שמי יודע מתי תשתמשו בהם שוב, לחרוג מעלה או מטה מהכמות המספקת ויותר מכל דבר אחר- להגיע לאירוע שלכם כשכל מה שאתם רוצים זה להיות לבד, במיטה, ושלא ידברו לידיכם על אוכל.

אתם מבינים אותנו, נכון? קייטרינג לאירועים, לכל אירוע, זה לא פינוק וזה לא מותרות. זה בריאות. הבריאות שלכם- בתור מארחים שגם ככה עובדים קשה כל הזמן וגם ככה לא מבינים ברגע זה מאיפה נפל האירוע הזה עליהם- והבריאות של האורחים שלכם, שמפקידים את גופם זמנית בידיכם, וזו החובה הנעימה מאד שלכם לשמור אותו במצב הכי טוב שאפשר ורצוי שגם יהיה להם יפה לעין, נעים, חמים וטעים תוך כדי.

זה מוכר לנו מקרוב. עשינו כבר המון אירועים בהמון בתים בכל הארץ; זה נתן לנו את כל הניסיון והידע שהביאנו עד הלום, אבל עדיין לא גרע ולו טיפה מההתרגשות ומהסקרנות האמיתית שיש לנו בכל פעם מחדש מהתהליך.

ו..כן, אנחנו לגמרי מכירים בגודל האחריות המוטלת עלינו ולא מקלים בה ראש. כדי שהאירוע המשמח הבא שלכם יהיה באמת כזה, גם לכם, גם לאורחיכם, וגם למנהל הבנק שלכם- נראה לנו- ש…

הגיע הזמן שנכיר.

קייטרינג חלבי לאירועים פרטיים