אודות

אין לנו מושג איך הגעתם אלינו, אבל אנחנו ממש שמחים שזה קרה. אנחנו כמובן שמחים בשבילנו, כי חשוב לנו לעבוד קשה ולשרת מצוין ולהגיש את האוכל המשובח ביותר שיכול לצאת לנו מתחת לידיים. אבל אנחנו במידה שווה שמחים גם בשבילכם. קחו את המילה שלנו בעניין הזה – נפלתם טוב.
התחבטנו לא מעט עם השאלה מה לספר לכם על עצמנו. זה בגלל שהדבר הראשון שכולם יספרו לכם עלינו הוא שאנחנו ביישנים. ובכל זאת. בשבילכם- הכל.

אנחנו זוג והקייטרינג הוא מבחינות רבות הילד שלנו. ממש כמו שמרגישים כלפי ילד אנחנו נאמנים לו ואוהבים אותו ומשקיעים בו הכל, יום ולילה אם זה מתבקש.

בזכות הרגש הזה אנחנו לא מסתכלים ימינה ושמאלה, לא מתחרים עם אף אחד, לא מוותרים על שום שלב של רכישה, הכנה, הגשה והכל – – בשביל לתת את האוכל הכי טרי, טעים, מעודן, מפתיע, איכותי שאנחנו יכולים לתת לאנשים שיודעים להעריך אותו.

אנחנו מקווים מאד שזה אתם.

אם המשכתם לקרוא עד כאן אז סימן שזה אתם.

ישששש.

גל הוא השף של הקייטרינג ומאחורי החיוך הנצחי שלו עומדות שעות שאף אחד כבר לא יכול לספור של עבודת כפיים קשה ביותר במסעדות יוקרתיות ובחברות קייטרינג גדולות. את האובססיה שלו לאוכל הוא מספק גם בקריאה של כל דבר שנוגע לאפיה, בישול, אידוי, חליטה, זיגוג, קיצוץ, תיבול, רידוד והגשה. הוא עבר ועובר התלמדויות לאין סוף, בענווה ובנכונות מלאה להתעדכן ולקחת את הרמה של קסרולה כל הזמן קדימה ולמעלה.

למורן היתה קריירה מוצלחת ומבטיחה בתחום גיוס כח-אדם ותעודה יפה של תואר שני במנהל עסקים. יום אחד היא ארזה את שניהם ונענתה להצעה של גל להצטרף באופן מלא לקייטרינג. עם ביקוש גובר להזמנות ולמגשי אירוח, ופניות רבות לאירועים בכל הארץ, לעיתים קרובות יום אחר יום, היה צורך בעוד זוג ידיים עובדות. זה היה כמעט במקביל להצעה פעוטה שעמדה גם היא באותו הזמן על הפרק, משהו בנוגע לנישואין, ולשתי ההצעות כאחת מורן נענתה בחיוב וללא היסוס. את כל הכישורים הארגוניים והביצועיים שלה היא החלה להפנות לקייטרינג, כשהיא מנהלת את כל העניינים האדמיניסטרטיביים, השיווקיים והביצועיים הקשורים בעסק ובאירועים עצמם.

זו נוסחה מנצחת שלא אנחנו המצאנו והיא עובדת מעולה. הסינרגיה בנינו מבטיחה את זה שתמיד מעל לצוות העובדים של האירוע יש מולכם פנים מוכרות של צוות; צוות שאתם סומכים עליו במיליון אחוז כי הוא זה שדיבר אתכם בפניה הראשונה, הוא זה שישב אתכם על פרטי האירוע, הוא יודע בדיוק מה מציע המטבח, הוא זה שיגיע אליכם ויוודא עד הקפל האחרון של המפית שהכול מיוחד ומושלם ומסודר ונעים והכל בדיוק כמו שביקשתם.
זה המקסימום שאנחנו יכולים להעיד על עצמנו וגם זה נכתב עם הרבה סומק של מבוכה בלחיים. תעשו לנו ולכם טובה ופנו עכשיו להמלצות של הלקוחות המכובדים שלנו. אנחנו מרגישים ברי מזל שנבחרנו על ידם ועוד יותר ברי מזל שאלו המילים שהם בחרו בהן לתאר אותנו.
אתם, כן- אתם שם מול המסך עם המבט המסוקרן והחיוך- אתם מוזמנים בחום להיות הלקוחות המאושרים הבאים שלנו.

אודות